Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Казарнянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365282) був реорганізований і увійшов до складу Суботцівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

З днем місцевого самоврядування

 

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату сільської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

     У сучасному світі, де так багато говоримо про демократичне суспільство, місцеве самоврядування відіграє надважливу роль, тому що воно дає можливість громадянам брати участь у вирішенні питань місцевого значення. Ціную та поважаю вашу працю, адже на вас лежить велика відповідальність за інших громадян та за благополуччя вашого краю.

    Бажаю встигати приділяти належну увагу кожній з галузей, виконувати всі поставлені завдання і досягати високих результатів у роботі. Нехай з кожним днем завдяки вашим старанням система місцевого самоврядування ставатиме міцнішою і потужнішою. Зичу втілення бажань, міцного здоров'я, сімейного затишку та міцної підтримки колег, рідних і друзів.

Сільський голова                                                  Тетяна ХАЛЯВИНСЬКА

« повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *